1

פרופיל אישי

מי אני?

עמירם קאופמן, מאמן בכיר. מומחה לניהול עצמי. מומחה לניהול עולם העבודה: ניהול קריירה, ניהול עסקים וניהול בארגונים.

איך להיות יותר מאושר?

אני מאמן אנשים שרוצים להיות יותר מאושרים – בעולם העבודה בפרט, ובחיים בכלל. אני מאמן אנשים – שכירים, מנהלים, עצמאים, בעלי עסקים, בעלי חלומות – ליצור לעצמם קריירה מצליחה, מלהיבה ורווחית. אני מאמן מומחה בכל מה שקשור לעולם העבודה – ניהול קריירה, ניהול עסקים וניהול בארגונים. והכי חשוב, ולפני הכול, אני מומחה לניהול עצמי – היכולת ליצור לעצמי באופן שיטתי את חווית החיים שאני בוחר. אנחנו עוסקים בדברים החשובים של החיים, במקרו ובמיקרו – משמעות, בהירות, פוקוס, דיוק, אנרגיה, פעולה, תוצאות, הצלחה, מימוש עצמי – כל מה שבסופו של דבר מאפשר לנו להיות יותר מאושרים.

למה אני?

"איש של אנשים" – קשוב, איכפתי, מאמין, מחבק ומעצים.
הייתי שם – בעל ניסיון חיים אישי המשלב שינויים וטרנספורמציות.
מאפשר לאנשים לצמוח – מומחה בעיצוב ובמימוש תהליכי שינוי וצמיחה.
מקצוען – מאמן בכיר (ההסמכה הבכירה ביותר של לשכת המאמנים בישראל), בעל ניסיון רב כמאמן בתחומי הקריירה, העסקים והניהול. מאמן, מנחה, מרצה, חוקר וכותב… כבר כמעט עשר שנים.
בעל ניסיון אישי כלוחם צוות אוויר, כמפקד, כמנהל וכאיש מטה – טייס משנה מוביל בטייסת יסעורים וסא"ל במטה המבצעי של חיל האוויר.
בעל ידע רב ומגוון – אקדמי, עסקי, מקצועי, ניהולי ובכלל.

עוד קצת עליי...

בן 50, תושב רעות. נשוי לעידית, מנהלת משאבי אנוש בחברת הביטוח "שומרה". אב לשלושה – שי בת 22, גיל בת 19 ורון בן 16.  

פרשתי מחיל האויר בדרגת סגן אלוף, לאחר שורה של תפקידים בכירים בערוץ המבצעי והפיקודי. בעל נסיון רב בעבודת מטה ובתהליכים ארגוניים אסטרטגיים, בדגש על תחומי הניהול והתפעול. בתפקידים האחרונים – ראש צוות וסגן מפקד ביחידה לשיתוף פעולה של חיל האויר, רל"ש ראש להק אויר, ראש מדור במחלקת מבצעים, ועוד.
במקצועי הייתי איש צוות אויר – טייס משנה, נווט ומוביל בטייסות מסוקי סער. בעל נסיון של 21 שנות טיסה, מתוכן 17 שנות טיסה מבצעית בטייסת מסוקי סער כבדים – יסעורים.
 
בהשכלתי האקדמית אני בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב, ומוסמך תואר שני במינהל עסקים MBA מאוניברסיטת בן גוריון.
בנוסף סיימתי לימודי ייעוץ ארגוני בבי"ס "תפנית" של האוניברסיטה הפתוחה, לימודי Coaching נרחבים ב – "Coaching Academy", לימודי הנחיית קבוצות במכון "גישות", ועוד קורסים והשתלמויות רבות.
 
אני חבר פעיל בהתנדבות בעמותת מ.ל.א. – "מרכז למודעות אישית", העוסקת בסדנאות למודעות אישית. וחבר בקבוצת  BNI סביון  – Business Networking International.בב
 
בשביל הכייף אני רוכב אופני שטח, מתאמן בצ'י קונג, מזיע בחדר כושר, הולך, ועוד (לא הכול ביחד…).
אני חי.
 
עוד קצת על המשפחה שלי? "מצב משפחתי" בעיתון הארץ.
 
מהי החוויה להתאמן איתי? ראה "מאומנים כותבים".

צור קשר


מייל: amiram@amiramkaufman.co.il
נייד: 052-3500094משרד: 077-3500948פקס: 153-77-3500048