course

מגיע לכם להצליח יותר כמנהלים בארגונים!

קורס טייס למנהלים


איך להצליח ולהצטיין כמנהלים בארגונים? זהו קורס פיתוח מנהלים המתאים לטווח רחב של מנהלים – ממנהלים בדרגי ביניים (בארגונים גדולים ובינוניים) ועד סמנכ"לים (בארגונים בינוניים וקטנים). ניתן להצטרף לקורס גם באופן פרטי (במימון המשתתף) וגם באמצעות הארגון (במימון הארגון).

קהל היעד:

מנהלים בדרגים השונים, מנהלים חדשים ומנהלים ותיקים, עובדים לקראת תפקידי ניהול, מנכ"לים ומנהלות משאבי אנוש (עבור המנהלים שלהם), וכדומה.

מגמת "קורס טייס למנהלים" היא אחת משלוש מגמות ב"קורס טייס לקריירה, לעסקים ולמנהלים". זהו קורס במבנה ייחודי – משולב בחלקו ומתפצל לשלוש מגמות בחלקו.

מה תגלו בקורס?

איך לנהל את עצמי טוב יותר באמצעות שדרוג מיומנויות הניהול האישיות?

איך למקסם את הפוטנציאל האישי והניהולי?

איך להבין מי אני באמת, לנהל את חיי באפקטיביות ולהשיג יותר?

איך לתכנן את התפתחות הקריירה 2-3 צעדים קדימה?

איך להצליח יותר בארגון באמצעות שדרוג מיומנויות הניהול הארגוניות?

איך לנהל אנשים טוב יותר באמצעות שדרוג מיומנויות הניהול הבינאישיות?

מי אני, ולמה לגלות את כל זה איתי?

שמי עמירם קאופמן, אני מאמן בכיר ומומחה לניהול קריירה. ב- 13 השנים האחרונות עזרתי למאות אנשים, רבים ומגוונים, להצליח יותר בניהול הקריירה שלהם – מנהלים ושכירים, יזמים, עצמאים ובעלי עסקים, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים".

עוד על עמירם

man

מה מספרים עליי הלקוחות שלי?

"כבר מהפנייה הראשונה שלך הרגשתי שאני נסחף אל דבר נכון... זו ההחלטה הכי נבונה שעשיתי בקריירה שלי".

~ ברק רותם / מנכ"ל MaxMark, שיווק ופרסום לחברות הייטק ותעשייה

"בעבר לא הרשיתי לעצמי לחלום, היום אני מרשה לעצמי יותר לחלום ובגדול... מצאתי את הדרכים להפיק את המיטב מהזמן שלי, מרגישה שאני יעילה יותר בפעולות שלי ומפיקה הרבה יותר מהזמן שלי".

~ מיכל שירה מישאל / קוסמטיקאית פרה רפואית

"צטט אותי עמירם, צא וספר איך לקחת קבוצה של אנשים מבוגרים והובלת אותם בתבונה וברגישות מופלאים, עם המון הערכה וכבוד ובלי התנשאות... תודה לך על חוויה אינטליגנטית ומרגשת."

~ שלמה לרנר / בעלים, Positive שרותי חשמל

"מודל "ששת המנהלים" יצר לי סדר בכל הפעולות שלי בעסק. התחלתי להוביל את העסק ולא רק לחיות אותו. אני מאמין יותר בעצמי, חד ומעשי בהצעות המחיר, מקרין בטחון, יודע לסגור עסקאות בקלות ולצאת עם צ'ק ביד".

~ א׳ / עצמאי ובעל עסק

"באופן די מפתיע, מצאתי את עצמי לאחר שני תארים מבוקשים וללא מושג קלוש במה אני באמת רוצה לעסוק בחיים... כיום, כשנה לאחר האימון, אני קם כל בוקר למקום עבודה חדש ומרתק, משקיע את זמני וכוחותי במקומות שבאמת חשובים לי ומכוון את חיי ב"מסלול קידום" אישי אסטרטגי."

~ א', בן 31, נ+1 / מנהל שיווק בינלאומי בחברת הייטק

"ההרצאות מועברות בצורה מקצועית, מרתקת, עניינית ומרשימה. החומר הנלמד נותן אפשרות ממוקדת לשיפור ניכר בביצועים".

~ יצחק רוטשטיין / מנכ"ל כרמל תעשיות וחלפים בע"מ

"את הקורס אצל עמירם החלטתי לעשות לאחר שהיו לי לא מעט קואצ'רים עסקיים בחיים שלא הניבו ולא לקחו את העסק לשום התקדמות... הצלחת לגרום לי להבין כיצד פועל הראש של אנשים ואיך להתמודד מולם בדרך הכי נכונה עבורי ועבור העסק שלי."

~ נועה כפיר / קוסמטיקה

"הקמפיין שהגית הוא חדשני, יצירתי ואין שני לו בתחום שלי. הקמפיין אפקטיבי, כבר הוכיח את עצמו והוא ישמש לי ככלי גם בהמשך הדרך".

~ עדי קמחי / אדריכלית

"לאחר שני תארים הנדסיים, תואר במנהל עסקים ושמונה שנות ניסיון כמהנדס, מצאתי את עצמי במשרת ניהול הנדסי בחברה גדולה אך ללא יכולת להסתכל על הקריירה שלי באופן ביקורתי... האימון גרם לי בפעם הראשונה להעלות על הכתב את שאיפותיי ולבנות מסלול בעזרתו אוכל לממש אותן".

~ נ׳, בן 33 / איש הייטק

"חששתי כי לאור ניסיון של 25 שנה בעסקים לא יהיה לי הרבה מה לחדש ואולי אני מבזבז את זמני וכספי ... היום אני מבין כי עשיתי צעד נכון ועל אף הידע והניסיון הוספתי ולמדתי הרבה מאוד. שיפרתי את תוצאות המכירות והמו"מ מול הלקוחות, ולמדתי לגרום ללקוחות לבחור דווקא בעסק שלי".

~ ישראל וינטראוב / מנכ"ל חברה למוצרי פרסום

צור קשר


מייל: amiram@amiramkaufman.co.il
נייד: 052-3500094משרד: 077-3500948פקס: 153-77-3500048